Mergaiciu forumukas!

rodiklisrodiklis  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

!!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Gerdutea
Nauja narė
Nauja narė

Pranešimų skaičius : 2

RašytiTemos pavadinimas: !!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!   Pir. 07 20, 2009 12:55 pm

kodel man taip letai siuncia muzika is zmule raso kad liko dar 12.28(val)?
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
BaBy
Nauja narė
Nauja narė

Pranešimų skaičius : 79

RašytiTemos pavadinimas: Re: !!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!   Sk. 01 17, 2010 4:00 pm

As is viso nieko nesisiunciu per jokius zMule ir kitur.
Man nereikia :]
Atgal į viršų Go down
mikutele
Nauja narė
Nauja narė

Pranešimų skaičius : 92

RašytiTemos pavadinimas: Re: !!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!   Sk. 01 17, 2010 7:57 pm

Gerdutea rašo:
kodel man taip letai siuncia muzika is zmule raso kad liko dar 12.28(val)?
nes intikas gal letas mano ir intikas letas ir pas mane rodo taip tiesiog tavo kompui netinka ta programa.
Atgal į viršų Go down
~G~
Nauja narė
Nauja narė

Pranešimų skaičius : 6

RašytiTemos pavadinimas: Re: !!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!   Kv. 07 29, 2010 6:57 pm

Aš tai dabar per interneta bandau muzikas siųstis- nebeišeina. Atidaro naują langą ir ten galima dainos tik paklausyti, tai siunčiuos per zMule.
Atgal į viršų Go down
mikutele
Nauja narė
Nauja narė

Pranešimų skaičius : 92

RašytiTemos pavadinimas: Re: !!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!   Kv. 11 11, 2010 5:45 pm

~G~ rašo:
Aš tai dabar per interneta bandau muzikas siųstis- nebeišeina. Atidaro naują langą ir ten galima dainos tik paklausyti, tai siunčiuos per zMule.

Man ta zmule kažkokia itartina. ;/
Atgal į viršų Go down
Bučinukas
Nauja narė
Nauja narė

Pranešimų skaičius : 41

RašytiTemos pavadinimas: Re: !!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!   Pir. 01 17, 2011 10:55 pm

~G~ rašo:

Jeigu siunties iš visokiu BeeMp3, tai bandyk taip:
Ant pavadinimo dešnys pelės mygtukas. tada "save target ass..." ir turėtu išeiti
x DDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Pantera123
Nauja narė
Nauja narė

Pranešimų skaičius : 1

RašytiTemos pavadinimas: Re: !!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!   Kv. 06 21, 2012 12:19 pm

Man ir taspats
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: !!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!   

Atgal į viršų Go down

!!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!!!!zmule!!!
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11